Spotkanie z Rafałem Kubackim

                        Dzień 2 października 2015 roku,  z pewnością zostanie zapamiętany w naszej szkole jako wyjątkowy,  za  sprawą  niezwykłych  gości. Mury naszej szkoły odwiedził znany olimpijczyk  Rafał Kubacki,  oraz  współpracująca  z  nim pedagog - Sabina Księżarczyk.

                   Obecnie pan Rafał Kubacki  pracuje jako wykładowca na Akademii Wychowania Fizycznego, ale jeszcze tak niedawno zdobywał złote medale  w judo  na  Mistrzostwach Świata (1993, 1997) i Europy (1989), reprezentował nasz kraj na Igrzyskach Olimpijskich (1992 Barcelona, 1996 Atlanta, 2000 Sydney).

                     Spotkanie  Rafała  Kubackiego z  młodzieżą, rozpoczął  Ceremoniał Olimpijski , znicz zapalił uczeń klasy 2d Jan Mroziński, a flagę olimpijską  na  maszt  wciągnęła Anna Mrożewska z klasy 1b. W  tym  samym  czasie  Sabina  Księżarczyk  prowadziła  szkolenie  dla  nauczycieli  dotyczące  pracy z trudną  młodzieżą

                Nasz  olimpijczyk umożliwił  uczniom  zapoznanie  się  z zasadami sztuk walki, filozofią  judo, oraz  poruszył  także  tematykę związaną z dopalaczami, używkami i problemami agresji wśród młodzieży szkolnej. Spotkanie  zakończyły  pamiątkowe zdjęcia  i  autografy.

Przydatne linki

 

 

 

 

 Blog webekm.com the ekm.

Download from BIGTheme.net free full premium templates