Z okazji „Tygodnia Zdrowia” 21 października 2014 roku odbył się konkurs na najlepszego strzelca oraz bramkarza

Uczestnikami w kategorii najlepszy strzelec w klasach pierwszych byli:

Krystian Kęska kl. 1a

Jakub Michnowski kl. 1b

Michał Wolff kl. 1c

Jan Wierzbicki kl. 1d

Uczestnikami w kategorii najlepszy bramkarz w klasach pierwszych byli:

Oskar Mazowiecki kl. 1a

Bartosz Biernacki kl. 1b

Dominik Bidiuk kl. 1c

Jakub Kaczorowski kl. 1d

Na podium  w kategorii najlepszy strzelec w klasach pierwszych stanęli:

I miejsce- Jan Wierzbicki kl. 1d

II miejsce- Jakub Michnowski kl. 1b

III miejsce- Krystian Kęska kl. 1a

Na podium w kategorii najlepszy bramkarz w klasach pierwszych stanęli:

I miejsce- Jakub Kaczorowski kl. 1d

II miejsce- Bartosz Biernacki kl. 1b

III miejsce- Krystian Kęska kl. 1a

Uczestnikami w kategorii najlepszy strzelec w klasach drugich byli:

Filip Małkowski kl. 2a

Kamil Łyczywek kl. 2b

Jakub Sobieraj kl. 2c

Jakub Szymański kl. 2d

Kamil Stuczyński kl. 2e

Daniel Ignatowski kl. 2f

Uczestnikami w kategorii najlepszy bramkarz w klasach drugich byli:

Filip Perak kl. 2a

Jakub Gałuszewski kl. 2b

Kacper Kierubiński kl. 2c

Przemysław Chlebowski kl. 2d

Jakub Majcher kl. 2e


Na podium w kategorii najlepszy strzelec  w klasach drugich stanęli:

I miejsce- Kamil Stuczyński kl. 2e

II miejsce- Daniel Ignatowski kl. 2f

III miejsce- Jakub Szymański kl. 2d

Na podium w kategorii najlepszy bramkarz w klasach drugich stanęli:

I miejsce-Jakub Majcher kl. 2e

II miejsce- Kacper Kierubiński kl. 2c

III miejsce- Filip Perak kl. 2a

Uczestnikami w kategorii najlepszy strzelec w klasach trzecich byli:

Piotr Wiktorowicz kl. 3a

Łukasz Badowski kl. 3b

Gracjan Jakubczak kl. 3c

Bartłomiej Basiak kl. 3d

Jakub Sztochaj kl. 3e

Uczestnikami w kategorii najlepszy bramkarz w klasach trzecich byli:

Michał Ciesielski kl. 3a

Przemysław Grabowski kl. 3b

Aleksander Szostak kl. 3c

Jakub Domański kl. 3d

Jakub Sztochaj kl. 3e

Na podium w kategorii najlepszy strzelec w klasach trzecich stanęli:

I miejsce-  Piotr Wiktorowicz kl. 3a

II miejsce- Bartłomiej Basiak kl. 3d

III miejsce- Jakub Sztochaj kl. 3e

Na podium w kategorii najlepszy bramkarz w klasach trzecich stanęli:

I miejsce- Michał Ciesielski kl. 3a

II miejsce- Jakub Domański kl. 3d

III miejsce- Przemysław Grabowski kl. 3b

Zwycięzcy w każdej kategorii wiekowej otrzymali pamiątkowe dyplomy oraz nagrody.

Rywalizacja była bardzo zacięta i toczyła się zgodnie z zasadą fair play. Uczestnicy konkursu wykazali się duża precyzją i zaangażowaniem.

Przydatne linki

 

 

 

 

 



Blog webekm.com the ekm.

Download from BIGTheme.net free full premium templates