Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy

Od początku istnienia naszej szkoły, uczniowie Gimnazjum nr 1 im. Jana Pawła II w Sochaczewie, aktywnie udzielają się jako wolontariusze Wielkiej orkiestry Świątecznej Pomocy. Gramy od VIII Finału! Gimnazjalny Sztab corocznie liczy kilkudziesięciu, a czasem nawet ponad stu wolontariuszy, wśród których zawsze są obecni nasi absolwenci.

Organizujemy imprezy szkolne, dzięki którym możemy wesprzeć charytatywną działalność Fundacji, bierzemy udział w akcjach i happeningach. 

Zaopatrzeni w puszki i identyfikatory, kwestujemy m.in. na rzecz zakupu specjalistycznego sprzętu dla ratunkowych placówek medycznych, urządzeń do ratowania życia wcześniaków i pompy insulinowe dla kobiet ciężarnych chorych na cukrzycę, doposażenie klinik onkologicznych oraz dla zapewnienia godnej opieki medycznej „od noworodka do seniora”.

Grając już w szesnastu kolejnych finałach, dzięki współpracy i ofiarności mieszkańców naszego miasta wspomogliśmy szlachetne działania WOŚP kwotą ponad 50 tysięcy złotych.

Serdecznie dziękujemy wszystkim ludziom dobrej woli za wsparcie i chętnie przekazywane datki na szczytny cel. Wyrażamy nadzieję, że w kolejnych Finałach WOŚP również spotkamy ofiarnych i hojnych darczyńców.

Przydatne linki

 

 

 

 

 Blog webekm.com the ekm.

Download from BIGTheme.net free full premium templates