ZBIÓRKA PAPIESKA 2012

Jak co roku, nasza szkoła aktywnie włączyła się w świętowanie Dnia Papieskiego, który obchodzony jest od 2001 r. zawsze w niedzielę poprzedzającą rocznicę wyboru Karola Wojtyły na Stolicę Piotrową. Tegoroczny XII Dzień Papieski obchodzono pod hasłem „Jan Paweł II – Papież Rodziny”. 

W niedzielę, 14 października 22 wolontariuszy pod opieką p. Marty Kułakowskiej uczestniczyło w Zbiórce Papieskiej. Zbierali na ulicach miasta pieniądze na rzecz Fundacji „Dzieło Nowego Tysiąclecia” – z przeznaczeniem na stypendia dla najbardziej uzdolnionych uczniów z ubogich rodzin. Udało nam się zebrać kwotę 1268,15 zł. Jest to jedno z wielu działań naszego szkolnego wolontariatu. W ten sposób uczniowie rozwijają swoją wrażliwość i uczą się pomagać innym.

Wolontariusze zebrali sumę

1268,15 zł

Sandra Kordzi z kl. 1b, Magdalena Nowakowska i Agata Okraska z kl. 2d Klaudia Karwaszewska, Piotr Krawczak, Łukasz Krucz, Dawid Rębowski i Adrian Wenerski z kl. 3b Aleksandra Czarnecka i Wiktoria Jurgiel z kl.2a, Karolina Wyrembowska z kl.1c Martyna Hugo-Bader i Zuzanna Jaska z kl. 1b Wiktoria Leipus, Aleksandra Sawicka, Anita Włodarek i Dawid Domański z kl.3c Natalia Ciechomska, Paula Partyka i Katarzyna Złotowska z kl. 2a Dagmara Koperska i Kinga Majewska z kl. 3c

 

WSZYSTKIM WOLONTARIUSZOM SERDECZNIE DZIĘKUJEMY ZA UDZIAŁ W ZBIÓRCE

Przydatne linki

 

 

 

 

 Blog webekm.com the ekm.

Download from BIGTheme.net free full premium templates