POMOGLIŚMY MATEUSZOWI!!!

DSC 0619

21 lutego w hali Gimnazjum nr 1 odbyła się akcja charytatywna dla Mateusza Piskorowskiego – zorganizowana przezwolontariuszki z naszej szkoły, szczególnie z klasy 2b. Głównymi organizatorkami były: Wiktoria Kobierecka, Martyna Frankowska, Klaudia Buczyńska, Justyna Ciechomska.

Pierwszą atrakcją był mecz siatkówki rozegrany między uczniami, a zwycięska drużyna zmierzyła się z nauczycielami. Niestety, uczniowie ponieśli porażkę (2:1 w setach).

Następnie można było obejrzeć pokazy judo, MMA oraz samoobrony, wykonane przez Sochaczewskie Centrum Sportów Walki.

Na finał wystąpili raperzy: Qnk, Langus, Osin, J.I.M.B. oraz Legalnie Nielegalni. Przez całą akcję towarzyszyła nam muzyka DJ Świątka, a imprezę prowadził „Rysiek”.

Cały czas czynna była słodka kawiarenka oraz loteria fantowa.

Do puszek udało się nam zebrać 1093 zł.

Oczywiście, wszyscy wykonawcy wystąpili charytatywnie, za co im serdecznie dziękujemy.

Podziękowania należą się także Dyrekcji, Nauczycielom, Rodzicom, sponsorom loterii fantowej oraz firmie Eurostempel, która wydrukowała nam plakaty.

Dziękujemy również wszystkim, którzy pojawili się na imprezie i wspomogli Mateusza w walce z chorobą!