Piknik Rodzinny w Przedszkolu nr 4

6 czerwca 2013 r. wolontariuszki z naszego gimnazjum pod opieką Marty Kułakowskiej uczestniczyły w zorganizowaniu Pikniku Rodzinnego wMiejskim Przedszkolu nr 4 z Oddziałami Integracyjnymi pt. „Przyjaciele z cyrku". Były to: Sandra Kordzi i Wiktoria Kołnacka z kl. 1b oraz Dagmara Koperska, Kinga Majewska, Milena Felczak i Agnieszka Miklaszewska z kl. 3c.

Dziewczyny pomagały w dekorowaniu ogrodu przedszkolnego balonami i innymi ozdobami, obsługiwały stanowisko z aukcją, oglądały występy przedszkolaków, uczestniczyły w zabawach z dziećmi, sprzątały teren po zakończeniu pikniku. Przede wszystkim jednak z wielkim zaangażowaniem malowały dzieciakom twarze. Miały pełne ręce roboty, ich stanowisko cieszyło się wielkim zainteresowaniem. Maluchy ustawiały się w kolejce, bowiem według ich życzeń na ich twarzach powstawały „dzieła sztuki” – stawały się kotami, tygrysami, kwiatami, motylami, a nawet pająkami.

Wolontariuszki umiały doskonale nawiązać kontakt z dziećmi, bowiem w roku szkolnym pracowały w przedszkolu w wyznaczonych grupach i brały udział w różnych imprezach przedszkolnych. Na koniec roku otrzymały podziękowania od pań opiekunek wolontariatu w przedszkolu: p. Moniki Majewskiej i p. Karoliny Podrażki.

<<< więcej zdjęć w galerii >>>