Bal gimnazjalny 2017

Poloneza czas zacząć

Tradycyjnie tuż przed zakończeniem roku szkolnego uczniowie klas trzecich balem kończą edukację w gimnazjum. W związku z wyjazdem na zieloną szkołę tegoroczna impreza odbyła się dość wcześnie, bo  już 1 czerwca.

Punktualnie  o godzinie 18 w pięknie udekorowanej sali gimnastycznej pani dyrektor powitała uczniów, ich wychowawców i rodziców, by parę minut później uroczyście rozpocząć bal polonezem. W układzie do muzyki z filmu „Pan Tadeusz” zaprezentowało się kilkudziesięciu uczniów.

Przez następne cztery godziny gimnazjaliści bawili się do  różnorodnych rytmów. Didżej starał się dostosować do gustów muzycznych nastolatków. Nawet się razem z nimi bawił.

O podniebienia zadbali jak zwykle rodzice. Na stołach pojawiły się napoje, słodycze, ciasta i owoce. Nie zabrakło też pizzy. Na pewno atrakcją była fontanna z czekolady, która cieszyła się dużą popularnością.

Niestety, cztery godziny minęły bardzo szybko. O godzinie 22 bal zakończył się. Pozostały po nim tylko wspomnienia i …..  sala, którą następnego dnia trzeba było posprzątać.