FESTIWAL WODY w Gimnazjum nr 1 w Sochaczewie

Czy wiesz jak stworzyć kolorowe, wodne wulkany i różnobarwny deszcz? Czy chcesz zobaczyć, jak wyglądają organizmy planktonowe? Chciałbyś sam wykonać preparat mikroskopowy lub wyprodukować papier czerpany? Czy chcesz spróbować potraw bezmięsnych, do wyprodukowania których zużyto dużo mniej wody niż do kotletów czy hamburgerów? A może ciekawią Cię po prostu tematy związane z uzdatnianiem wody, oczyszczaniem ścieków?

Jeśli jesteś ciekawy świata, zjawisk przyrody i odpowiedziałeś pozytywnie chociaż na jedno z pytań, to adres Gimnazjum nr 1 ul. Hanki Sawickiej 7 w dniu 3 czerwca  od godziny 10:00 do 14:00 będzie dla Ciebie idealnym miejscem. Tutaj rozwiążemy niejedną zagadkę. Przyjdź i przekonaj się, czym możemy Cię zaskoczyć! Zapewniamy wspaniałą  zabawę dla małych i dużych.                              Tego nie można przegapić! 

Tego dnia (3 czerwca) szkoła zaprasza również na Dzień Otwarty dla  rodziców i uczniów klas szóstych szkoły podstawowej oraz oddziałów zerowych i klas pierwszych. W programie przewidziane zwiedzanie szkoły , a także spotkanie z dyrektorem o godzinie 10.30 w małej sali gimnastycznej. 

Przydatne linki

 

 

 

 

 Blog webekm.com the ekm.

Download from BIGTheme.net free full premium templates