Szanowni Państwo,

informujemy, że od 28 sierpnia przyjmujemy  zapisy do świetlicy szkolnej  Szkoły Podstawowej nr 1 w Sochaczewie na rok szkolny 2017/2018.

Zajęcia świetlicowe są przeznaczone dla uczniów, którzy pozostają w szkole dłużej ze względu na czas pracy rodziców – na ich wniosek  lub ze względu na  organizację dojazdu do szkoły lub inne okoliczności wymagające zapewnienia opieki w szkole. O przyjęciu do świetlicy decyduje kolejność zgłoszeń.

W świetlicy zapewniamy:

• opiekę i zajęcia wychowawcze;
  • zajęcia świetlicowe rozwijające zainteresowania uczniów np. zajęcia plastyczne, informatyczne, językowe, warsztaty  florystyczne, kulinarne, krawieckie, „Galerię talentów”;
  • zajęcia sportowe, gry i zabawy zapewniające prawidłowy rozwój fizyczny;
  • zajęcia dowolne, wg potrzeb indywidualnych i grupowych dzieci, realizację własnych pomysłów;
  • zabawy dowolne i w strefach tematycznych;
  • projekty edukacyjne np. „Rok polski”, „Jedz zdrowo – żyj sportowo”
  • imprezy i uroczystości świetlicowe;
  • samodzielne odrabianie lekcji, pomoc w nauce;
  • inne zajęcia  po rozpoznaniu potrzeb uczniów.

Świetlica czynna będzie  od poniedziałku do piątku w godzinach  730-1630

Stołówka szkolna oferuje obiady dla uczniów (cena jednego obiadu wynosi 4.00zł.) Obiady wydawane będą od  dnia 5 września.

Kartę zapisu można pobrać ze strony internetowej szkoły (z załącznika poniżej) . Wydrukowane karty dostępne są również w sekretariacie szkoły. Wypełnioną kartę należy złożyć w sekretariacie szkoły.

Zajęcia w świetlicy dla zgłoszonych dzieci rozpoczną się 5 września 2017r.

Szczegółowe zasady funkcjonowania świetlicy i stołówki określą regulaminy , które przyjęte zostaną z dniem  utworzenia Szkoły Podstawowej nr 1.

Informacji udziela kierownik świetlicy tel.468622449 wewn.32.

Kierownik i  wychowawcy świetlicy.

<<< Karta zgłoszenia do świetlicy >>>

<<< Karta zgłoszenia na obiady >>>

PROJEKT SZKOLNA GALERIA TALENTÓW

Prezentacja twórczości uczniów rodziców i nauczycieli